Gizlilik Politikası ve Kurallar

webkulturel.com olarak ziyaretçilerimizin gizliliğine ve haklarına oldukça önem gösteriyoruz. Sitemiz üzerinden bizimle etkileşimde bulunabileceğiniz her alanda, gizliliğinizi ve güvenliğinizi mümkün olan en üst düzeyde tutmak için aşağıdaki adımları uyguluyoruz.

Sitemizde telif hakkıyla korunan içerikler, yasal olmayan warez program paylaşımları, belli bir guruba veya kişiye karşı kin, nefret barındıran ayrımcı ve bölücü nitelikli yayınlar yer almaz. Her görüşe ve düşünceye eşit mesafede yer almaktayız.

Yorum Alanı
Sitemiz üzerinde etkileşimde bulunabileceğiniz ilk alan olan Yorum bölümünde e-posta adresleriniz üçüncü şahıslarla asla paylaşılmamaktadır. Burada e-posta adresinizin istenme sebebi, yorum alanları dışında sizinle iletişim kurma gereğidir.

İletişim Sayfası
Bu sayfa aracılığı ile site yetkilileri ve editörlere ulaşabilirsiniz. Size geri dönüş yapılabilmesi için kendi e-posta adresinizi girmeniz gerekmektedir. Bu bilgiler de sizin güvenliğiniz ve haklarınız için tamamen gizli tutulmaktadır.

Sitemizdeki konular ağrılıklı olarak kişisel gelişim, sağlık, teknoloji ve kendi geliştirdiğimiz uygulama tanıtımlarından ibarettir.