Gta5 Oyunu İndir

GTA V, teknik ve görsel açıdan büyük bir revizyona sahip. Görseller, oyuncu, yeni silahlar, araçlar ve yaban hayatı gibi yeni eklemeler içeriyor, 4k çözünürlüğü destekleyen hoş grafiklere  sahip. Trafik  heyecanlı ve yoğun hale getirilmiş. Hava sistemi büyük ölçüde geliştirilmiştir. GTA V, aynı zamanda yepyeni bir Rockstar editörü içerir. Oyun klipleri oluşturmak ve YouTube’da  yayımlamak için oyuncuya düzenleme aracı  sağlar. Misyonu ve doğrusal senaryoları her yerde serbestçe dolaşmak mümkün olmuştur. GTA V’de  önceki sürümlerden farklı olarak  kırsalda San Andreas ve Las Santos olmak üzere  mekanlar oluşmaktadır.  Gölgeyi keşfetmek için araç kullanabilirsiniz. Oyuncu patlayıcı,yakın döğüş vs kullanabiliyor.

Sevilen oyun Grand Theft Auto  5 ‘ i   merak edenler için oyunun deneme versiyonunu indirebilirsiniz. Aksiyon ve kovalamaca sevenler için tasarlanmış oyunda 3 farklı karakter yer almakta.

Tanık koruma programında yer alan eski banka soyguncusu Michael, Pilot ve aynı zamanda akıl hastası olan Trevor  ve iflas etmiş  müşterilerinden araçları korumakla görevli aracı olan hiç bir suça karışmamış Franklin. 3 karakterde  farklı çevrelerden geliyor. Eski sürümlerden farklı olarak 3 karakteri de yönetebiliyorsunuz. Hepsinin de değişik yetenekleri olduğunu söyleyebiliriz. Hangi kahramanı istiyorsanız onun yerini alabilirsiniz.

 

GTA5  Nasıl Oynanır (Videolu Anlatım)

 

Oyunun legal demo versiyonunu aşağıdaki linkten indirebilmemiz mümkün.

 

GTA 5 OYUNU İNDİR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir