Hangi internet servis sağlayıcıyı tercih edersiz?

İnternet servis sağlayıcılarının çoğalması, bilişimde rekabetin korunması, müşterilere farklı alternatifler sunulması açısından güzel bir gelişme. Seçenek çokluğu altyapıdan dolayı doğal tekel oluşumunun yarattığı dışssallıkları ortadan kaldırarak müşterinin mağdur edilmesini engelleyebilir ve manevra alanını genişletebilir. Fahiş fiyat uygulamalarının azalması sağlanabilir .

Servis Sağlayıcılar

Internet ve kablo tv hizmetlerinden yararlanırken, sözleşmelerdeki açıklık, müşteri desteği, alınan hizmetin kalitesi şeklindeki kıstalar önem kazanıyor. Müşterilerin hizmetler hakkında doğru bilgilendirilmesi, mağdur edilmemesi için servis sağlayıcılar daha şeffaf olmak zorundalar. Sonradan ilave edilen kurulum, aktivasyon, cihaz ücretleri şeklindeki ek masrafların müşteriden gizlenmemesi gerekiyor. Yüksek fiyattan dolayı müşteriler uzun süreli kampanyalara zorlanırken, taahhüt boyunca fiyat önceden belirlenmeli. Hizmetten memnun olmayan müşterilerin kampanyadan cayma sonrası ödeyecekleri oranlar küçük punto ile yazılmış ve imzalatımış belgelerin dışında, kişilere iyi  anlatılması mağduriyetleri önleyecektir.

Fiyat kadar hizmetin sorunsuz olması, sorun anında müşteri desteği hizmetin kalitesini olumlu etkiler. Hizmetin ikinci ve vazgeçilmez aşaması müşteri ilişkileridir.

Yukarıdaki bilgiler ışığında sizin için en uygun internet sağlayıcı hangisi?

Yukarıdaki bilgiler ışığında sizin için en uygun internet sağlayıcı hangisi?

View Results

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir